Tavan Çatı Merdivenleri

Tavan arasına çıkmak için kullandığımız merdivenlere çatı merdiveni adını almaktadır. Merdiven çıkışı kolay ve güvenli hale getiren katlanır çatı merdiveni modelleri yapılarda normal merdivenin uygulama yapılamayacağı kadar küçük dar alanlar için büyük ölçüde yer tasarrufu sağlamaktadır. Kullanıcılarına kolay ve pratik kullanımı ile katlanabilir özelliğe sahip çatı merdiveni modelleri farklı yapı malzemeleriyle hazırlanır.

Kullanıcıların ahşabın sıcaklığını yaşam alanlarında pek çok dekor ürünleriyle tercih ettiği ahşap ürünler arasında çatı merdivenini de bulabilirsiniz. Daha modern bir görünüm sağlamak istediğinizde makaslı veya portatif model seçenekleri arasından tercihlerinizi yapabileceğiniz merdiven seçenekleri el ile kullanımın yanında motorlu seçenekleriyle de ihtiyaçlarınıza alternatifler sunabilmektedir.

Yer ve zaman tasarrufu açısından pratik kullanımda ister tek tuşa dokunarak isterseniz de uzanma çubuğu ile merdiven kapağını açarak kısa sürede katlanır çatı merdivenini kendinize göre hazır hale getirebilirsiniz. Merdivenin yan kısmına yerleştirilmiş küpeştesi ile güvenli bir iniş çıkış sağlayan merdiven modelleri her türlü yapı için tavana veya üst kata çıkışı kolaylaştırıyor.

Tercih ettiğiniz çatı merdiveni modeline göre yapı malzemelerinin ağırlık taşıma kapasitesi değişebilmektedir. Merdivenin yerleştirilmiş olduğu kapak kapalı iken varlığı fark edilmeyecek çatı merdiveni ortamın estetik bütünlüğünü de bozmayacak. Merdiveni sürekli açık konumda bıraksanız da merdivenin stil ayakları sayesinde yer döşemeniz zarar görmeyecek. Tavan ile zemin arasındaki mesafeye uygun olarak çatı merdiveni standart ölçülerin yanı sıra özel ölçülerle de imal edilebilmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: