Fakro Çatı Çıkış Penceresi

Çatı katlarında ve teras katlarda asıl önemli konulardan biriside aydınlatma unsuru olarak satışa sunulan çatı pencereleridir. Çatı aralarına acil çıkış ihtiyaçları için de tercih edilmektedir. Daha önceleri duman tahliye pencereleri olarak adlandırılan pencereler tasarım fikirleriyle zenginleştirilerek birden fazla amaç için her müşteri ihtiyacına hitap eden alternatiflere dönüştürülmüştür.

Çatılı evlerinizde her türlü risklere karşı tahliye penceresi bir önlem alma niteliğindedir. Ancak günümüzde çatı aralarının da değerlendirilmesini sağlayabileceğiniz dekorasyon fikirlerinde çatı aralarını yaşam alanına dönüştürerek manzara seyrine, havalandırmaya ve doğal aydınlatmaya yapabilirsiniz.
fakro-cati-cikis-penceresi
Yüksek ve ışığı az alan iş yerleri için de tercih edebileceğiniz çatı penceresi tavana uygulanabilen seçeneklerinde maksimum gün ışığı sağlayarak enerji tasarruf sağlar. Böylelikle özellikle iş yerlerinde çalışanların verimliliğine de olumlu yönde etki eden çatı penceresi tüm alanlarda ferahlığı da beraberinde sunuyor.

Her zevke hitap eden seçeneklerinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için bütçenizi zorlamadan çatı penceresini tercih edebilirsiniz. Zahmetsiz kullanımında şık ve estetik görünümü de yapılara kazandıracak olan çatı penceresi değişimin başlangıcı olacak.

Çatı Pencereleri İçin ; http://www.fakrocatipencereleri.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: