Çatı Katı Pencereleri

Pencere sistemlerinde çatı araları için tüm ihtiyaçlarınızı çatı penceresi ile karşılayabilirsiniz. Çatılı evler veya iş yerleri için pratik kullanımı ile konfor sağlayan pencere modelleri geniş ürün yelpazesiyle beğeninize sunuluyor. Pivot açılım özelliğindeki pencere model seçeneklerinde pencere kanadının dış yüzeyini iç mekana döndürülerek zahmetsiz bir temizleme olanağı sağlanabilmektedir.

İş yerlerinde doğal aydınlatma sağlaması ile hem enerji tasarrufuna hem de çalışanlarda verim artışına imkan tanımaktadır. Her türlü yapı malzemesiyle imal edilebilen çatı pencere modelleri özellikle ahşap seçeneklerinde çatının sıcak atmosferine uygunluğu estetik bütünlük çerçevesinde sağlanabilmektedir.
Çatılı evlerinize yeni yaşam alanları kazandıracağınız çatı penceresi uygun fiyatlarıyla bütçenizi de zorlamayacak. Duman tahliye işleviyle güvenliğiniz açısından da ihtiyacınız olacak çatı penceresi otomatik kullanım işlevselliğiyle büyük konfor sağlamaktadır.

Rahat kullanım için tasarlanan çatı penceresi modellerinde yüksekte olan pencere kanadına erişimin kolay olmasını sağlayan açma kapama kolu kanadın alt kısmına yerleştirilmiştir. Villa tarzı çatılı evlerin yanı sıra modern mimari yapılarda iş yerleri için de düşünebileceğiniz çatı penceresi yüksek yapılara doğal aydınlatma sağlamaktadır. Çalışanların daha ferah bir ortamda verimli çalışmasına imkan tanıyacak çatı penceresi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek.

Zevkinize uygun pek çok model seçeneğiyle çatı aralarını yeniden dekore ederek çatı penceresiyle evlerinizde yeni bir yaşam alanına yer verebilirsiniz. İşlevsel özellikleriyle kullanımda konfor sağlayacak çatı penceresi modelleri çatı aralarında her türlü ihtiyacınızı karşılayacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: