Fakro Çatı Pencereleri

Fakro çatı penceresi modelleri masif kayın ağacı ile imal edilen beton üzeri merdiven kaplamasında rıh kullanıyoruz. Korkuluklar ise klasik küpeşte uyguluyoruz. Renk olarak tercihlerinizi belirlediğiniz andan itibaren, dilerseniz açık ve krem tonlarında olsun ya da koy ve kahve tonlarında ahşap işçiliğinin pencere yapılarıyla bütünleşmesinin yaşam mekanlarınıza apayrı bir hava katacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

catipenceresi1

Son yıllar içerisinde sıkça tercih edilen bir model ve çeşitlilik olarak dikkat çeken fakro çatı pencerelerinin kullanıma uygun yapısı, hem görsellik açısından hem de kullanım kolaylığı açısından bir avantajın göstergesi olmuştur. Şıklığı dekoratif çözümlerle bütünleştirip, ahşap işçiliği en üst düzeyde yorumlayan bir anlayış yeni çatı penceresi çeşitleri uygulamalarıyla birlikte, evinize apayrı bir hava katmak gayreti içerisinde olacaktır.

catipenceresi3

Bunun önemli bir örneğini temsil eden pencere çeşitliliği ve uygulama farklılığı da yine evinize görsel açıdan olağanüstü bir zenginlik katacaktır. Şekil kullanımını bilim alt yapısı ve geometri bilimi ile bütünleştiren bir anlayış, sağlam kullanışlı ve uzun süre dayanıklı bir sistemin kurulmasında gerçekten önemli bir ayrıcalığı temsil etmiştir. Uygulamalı yöntemleri ile birlikte, farklı seçenekler bu merdiven çeşitlilik ve unsurlarının, size sağladığı avantajları da daha net bir şekilde değerlendirmenize olanak sağlamıştır.

catipenceresi2

Pürüzsüz yapısı, muazzam görüntüsü bunun yanı sıra, kendine has çizgi ve desenleri ile birlikte hoş görüntüsü, bu konuda evinize alternatif bir görüntü ve özellik katma konusunda da hayli önemli ve iddialı bir yönü ortaya koyacaktır. Ailesi için en iyisini isteyen insanlar, özellikle bunu yaşam mekanları tercihinde ortaya koyarken, böylesine özel bir mekanın tertipli düzenli döşemesi dekoratif çözümler ile desteklenmesi ve uygulamalı metotlarla desteklenmesi çok hoş sonuçları ortaya koymaya devam edecektir. Farklı varyasyonları da bunun önemli bir özelliğini ortaya koyan bir anlayışı temsil etmeye devam edecektir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: