Açık Katlanır Çatı Merdiveni

Teras ara katlarını yaşamsal alanlara çevirmek için ve bu alanların dekore edilmesiyle bu alanlar çıkmak için ihtiyaç duyulan çatı merdiveni modelleri birbirinden farklı yapı malzemeleriyle imal edilerek ihtiyaçlarınıza sınırsız seçeneklerle hitap etmektedir. Tasarım harikası ürünler olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız merdiven modelleri bir kapak üzerine yerleştirilerek tavandan zemine inmektedir. Kapalı konumda kapağın dış yüzeyini yapılarınızın rengine uygun olarak tercih edebilirsiniz.

Açık konumda kolay ve pratik kullanım olanağını sizlere tanıyan çatı merdivenleri farklı pek çok yapı malzemesiyle güvenli olarak uygun hale getirilebilmektedir. Ek olarak çok daha pratik bir şekilde kullanabileceğiniz otomatik kullanım imkanı ihtiyacınız olan her an saniyeler içinde olanak tanımaktadır. Yer tasarrufu sağlamasının yanı sıra zamandan da tasarruf sağlayarak merdiven taşıma zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Özellikleri itibariyle uzun yıllar kullanım olanağı bulacağınız çatı merdivenleri standart modellerine ek olarak özel ölçülü modellerle yapı yüksekliğine uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Yapı yüksekliğine bağlı olarak 3 veya 4 katmandan oluşan merdivenler sağlam basamak yapısı ve destek kolu ile güvenliğinize da kalıcı bir teminat oluşturacak. Gerek evlerinizde gerekse iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz çatı merdivenleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek. Her türlü yapı malzemesiyle imal edilerek beğeninize sunulacak olan merdiven modellerinin zemine inen ayaklarına ayak profili yerleştirilerek zemin döşemenize de zarar görmesi engellenmektedir. Pratik kullanım olanağı bulacağınız çatı merdivenleri hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf sağlayacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: