Laminat Parke Merdiven

Tasarım, üretim ve sağlamlık ahşap merdiven konusunda dikkat edilmesi gereken husustur. Gelişen mimari yapılara paralel olarak tüketicilerin zevk ve tercihleride değişmektedir. Kalıplaşmış ahşap merdiven modellerinin değişimini kaçınılmaz kılmaktadır.

Laminat parke merdiven yapımında en önemli etken işçiliktir. ahşap merdiveni sadece alt ve üst kata çıkma aracı olarak düşünmemeliyiz. Ahşap merdivenlerin en iyi şekilde planlanması sağlığınız, güvenliğiniz açısından çok büyük önem taşır. Ahşap merdivenler mekanlarınızdaki yerlerine mimari normlara uygun ölçüler çerçevesinde en uygun rıht yüksekliği, basamak genişliği ve korkuluğu seçilerek tasarlanır Mevcut yerdeki parke ile uyumu kapı ve diğer eşyalar ile uyumu çok önemlidir.

Ahşap merdivenlerin evin en göz alıcı yeri olduğunu düşünmekteyiz. Bu nedenle ahşap merdiven ihtiyaçlarınız için sizin istekleriniz doğrultusunda projelendirip mevcut lamine veya masif parkenizden, masipan, kaplama gibi ürünlerden imal etmekteyiz. Ahşap merdiven uygulamalarımızı beton üzeri veya demir karkas üzerine mdf ve kontrayı poliüretan tutkalla yapıştırıp onun üzerine lamine veya masif parke, masipan, kaplama yaparak montaj yapmaktayız.

Laminat Parke Merdiven Modelleri;
Laminat Parke Merdiven Modeli
Laminat Parke Merdiven Yapımı
Laminat Parke Merdiven
Laminat Parke Merdivenler
telefon

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: