Fakro pencere aksesuarları

Firmamız farklıyla çatı katlarınıza özel olarak tasarlanarak ihtiyaçlarınıza sunulan çatı pencereleri fakro pencere aksesuarları ile özellikler kazandırılarak kullanım konforunuz ön plana çıkarılmaktadır. Çatı katlarını alternatif bir yaşam alanı olarak değerlendirdiğinizde gün ışığından fazlaca yararlanmanızı sağlayan ve enerji de tasarruf yoluna gitmemizi mümkün kılan pencereler farklı model seçenekleriyle her türlü ihtiyacınıza hitap edebilmektedir. Aksesuarlar arasında kolay ve pratik kullanım imkanı sağlayan pek çok ürün tercihlerinize göre konforunuzu ön plana çıkaracaktır.
Fakro
Pencere aksesuarları olarak ZST teleskopik çubuk, işletim tente körler ZSZ çubuk, pencere kilidi ZBL, motorlar, ZWK1 kablosuz tek kanallı duvar klavye, ZWK15 kablosuz çoklu-kanal duvarı klavye, ZWP15 tek kanallı uzaktan kumanda, ZWG1 kablosuz dokunmatik klavye, ZWG3 kablosuz dokunmatik klavye, ZWP TV uzaktan kumanda, adaptif modülü ZWMA, ZWMP hava modülü, ZWD rüzgar gücü sensörü ve ZRD yağmur sensörü seçenekleri tercih edilebilmektedir. Kullanacağınız fakro pencere modeline göre seçenekler arasında aksesuarlara geçiş özelliği bulunuz yerde pencere yönetimini sağlamanızı mümkün kılacaktır.
cati_yapimi_imalat_tasarim_modelleme_mimari_dizayn
Güçlü performansları ile uzun yıllar kullanımlarınıza dayanım gösterecek malzemelerle imal edilen fakro pencere aksesuarları firmamız garantisinde ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Çatı pencerelerinizden ileri bir teknolojide faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sonradan eklenti olarak pencerelerinize işlevsel özellikler kazandıran aksesuarlar için deyatlı bilgiyi firmamız müşteri danışmanlarımızdan alabilecek ve kolaylıkla sizler de sipariş verebileceksiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: