Portatif Çatı Kapağı

Portatif çatı kapakları modern görünüşü, özel tasarımı ve kullanışlı yapısı sayesinde çatı çıkışlarına çözüm getiriyor. Çatıya çıkışları güvenli hale getirmesinin yanı sıra çatı arası aydınlatmasını ve havalandırılmasını da sağlıyor. Çatı çıkış kapakları alternatif ışığa gereksinim duyulan yerlerde hava değişimini sağlamak ve çatıdaki işlerde çatıya çıkışı kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için geliştirilmiş bir sistem ürünü olma özelliği taşıyor.
çatı kapağı
Çatı kapakları, çatılardaki karanlık ortamları aydınlığa çevirir. Çatı aydınlatma kapakları, çatılara havalandırma sistemini sağlar. Nemli ortamların kurutulmasına çatı kapakları öncü olur. Çatı çıkış kapağı polikarbondan üretilip darbelere karşı daha dayanıklı hale getirilmiştir.
Portatif Çatı Kapakları
Açılır olan çatı çıkış kapağı, 180 derece açılma özelliğine sahip olup, şeffaf ve deniz mavisi rengindedir. Çatı çıkış kapaklarının kasası elektro statik boyalı olup; dış ölçüleri 100×85 cm, iç ölçüleri 50×60 cm, çıkış boğazı yüksekliği 10 cm’dir. Kalite ve estetik yeni yüzü ile çatı çıkış kapaklarına yansıtılmış ve tüketicilerin kullanımına sunulmuştur.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: