Ahşap Merdiven

Masif paneller ile imal edilen ahşap merdivenler adeta bir sanat eseridir. Doğru alanda, doğru bir mimari ile kullanıldığında bir mekanın kıskanılması için tek başına yeterlidir. Ahşabın sıcaklığı ile merdivenin kıvrımları iki sevgilinin buluşması gibidir. Ahşap merdiveni sıradan bir merdivenden ayıran onca özellik varken en büyük şey içimizi gıcıklayan o aşk duygusudur. Onun doğallığına ve sıcaklığına, mekana tam olarak uyumuna karşı koyamazsınız. Bir Ahşap Merdivenin büyüsünden gözünüzü alamazsınız.
ahsapmerdiven
İnce düşüncelerle dizayn edilmiş kıvrımlara ve hatlara sahip bir merdiven ancak bir ahşabın doğallıyla elde edilebilir. Sadelik, güç ve güzellik bir ahşap merdivende yan yana gelen unsurlardır. Mekanların hem iç kısımlarında hem dış kısımlarında kullanılabildiği gibi, park gibi halka açık alanlarda da çok sıcak bir görüntü sunar. İstenirse de monte edilip taşınabilir. Uzun ömürlü yapısı ile hiç kaygılanmadan kullanılabilir. Düşmelere karşı darbelerin şiddetini azaltır. O yüzden daha güvenlidir. Üstelik çok daha hafiftir.
ahsapmerdivenler
Firmamız bünyesinde kamelya ve veranda, ahşap merdiven, çatı ve teras sistemleri, mutfak dolabı, çatı merdiveni ve modelleri yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini, gelişen ihtiyaçlarını belirleyerek bu doğrultuda farklı düşünce ve yaratıcı tasarımlarımız ile uygun çözümler sunmak bizim görevimiz.
ahsapmerdivenmodeli

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: