Ahşap Çatı Merdivenleri

Ürünleri incelemeden önce merdiveni incelemeliyiz. Matematiksel ölçülerle hassas bir şekilde basamaklarla oluşturulan bir başka bakış açısı ile dikey yürümemizi sağlayan oluşuma ahşap çatı merdiveni diyoruz. Merdiven yapımında bir çok malzeme kullanıyoruz. Ama kabul etmeliyiz ki bir ahşap merdiven kadar içimizi ısıtamaz hiçbiri.

Çatı Arası Merdiveni

İnce düşüncelerle dizayn edilmiş kıvrımlara ve hatlara sahip bir merdiven ancak bir ahşabın doğallıyla elde edilebilir. Sadelik, güç ve güzellik bir ahşap merdivende yan yana gelen unsurlardır. Mekanların hem iç kısımlarında hem dış kısımlarında kullanılabildiği gibi, park vb. halka açık alanlarda da çok sıcak bir görüntü sunar. İstenirse demonte edilebilir, taşınabilir. uzun ömürlü yapısı ile hiç kaygılanmadan kullanılabilir. Düşmelere karşı darbelerin şiddeditini azaltır. O yüzden daha güvenlidir; üstelik çok daha hafiftir.

catimerdiveni

Firmamız ahşap merdiven imalatında masif ahşabın tüm çekiciliğini yansıtan çizgilere imza atar. Hayallerinizin bir adım ötesi için sizinle aynı heyecanı yaşar. Yılların kattığı tecrübe, profesyonel tasarım ve uygulama ekibi, çağdaş bakış açısı, teknolojinin tüm imkanları ile her zaman en iyi fiyatları sunar. Elinizi uzatın, biz hazırız. Bizlere hemen şimdi ulaşın.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: