Çatı Arası Merdivenleri

Çatı katı  ve yaşamsal alanlarda mekanın hem görsel hem de huzur verici atmosferini yansıtan yerler arasındadır. Çatıya çıkmak için geniş ve güvenli basamakları olan fakro çatı merdivenleri modellerine yoğun talep gören malzemeler arasındadır. Katlanır özellikte çatı merdiveni farklı pek çok model seçeneğiyle müşteri talebine uygun olarak beğeni de kazanmaktadır. Katlanır özelliğiyle kullanışlı olmasının yanı sıra çatı katına sihirli bir dokunuş da yapmanıza olanak tanıyan çatı merdiveni bünyesinde pek çok dekoratif modellerle hem ihtiyaçlarınıza hem beğeninize hem de evinizin estetik görünümüne sunulmaktadır.
fakrocatimerdivenleri
Mevcut çatı merdiveni modelleri arasında metal ve ahşap yapımı merdivenler bulunmaktadır. Ayrıca çatı merdivenleri hakkında küçük de olsa bilgi sahibiyseniz şekli itibariyle farklı görünen teleskopik çatı merdiven modellerini de görebilirsiniz. Ahşabın her zaman ihtişamını koruduğu en çok tercih edilen ahşap çatı merdivenleri her zaman hanımların tercih ettiği gözde modeller arasında yerini almaktadır.
tavanarasicatimerdiveni
Çatı katına sahip olan insanlar için çatı merdiveni alternatif modelleri yoğun ilginize estetik çözümler sunmaktadır. Yer kaplamayan ve katlanır özelliğiyle her çatı merdiveni modelinin kendine özgü avantajı ve şık bir görünümü bulunmaktadır. Sıklıkla tercih edilen ahşap modelleri evin farklı ortamlarında farklı bir hava yaratacağı gibi çatı katına da farklı bir hava katacaktır. Çatı katı küçük olanlar için ise en ideal seçim teleskopik merdivenler olacaktır. Kolaylıkla toplanabilir ve kolaylıkla kurulabilir. Çatı merdiveni hayatınızda estetik dokunuşlar yaratacak küçük ancak önemli ayrıntılardan olacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: