Tahta Merdiven

Firmamız 2000 yılında ahşap çatı merdiveni ve metal çatı merdiveni imalatına başlamış olup her geçen gün üretimini katlayarak arttırmıştır. Ahşap çatı merdiven imalatı uzmanlık alanımız haline gelmiştir. Firmamız ahşap merdiven imalatında her zaman için kaliteyi ön planda tutup kısa sürede ahşap merdivenlerde marka haline gelmiştir. Bizim için her zaman sattığımız ürünler satacağımız ürünlerin teminatı olmuştur.
ahsapcatimerdiveniimalati
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Ahşap merdiven pazarındaki eksikliği görmüş olup bu ihtiyacı gidermenin gururu ve sevinci içerisindeyiz. Ürünlerimizden duyulan memnuniyet bizim için en büyük kazanç ve ileriye yönelik yatırım demektir. Her zaman dürüstlük ve güvenilirlik temel değerlerimiz olmuştur. Her müşteri bizim için özeldir.
Fakro Ahşap Çatı Merdivenleri
Ahşap merdivenler birinci sınıf kayın kerestesinden imal edilmektedir. Ahşap merdivenlerde kullanılan kereste polonya ülkesine ait olup dayanıklı ve yumuşak dokuya sahiptir. Ahşap merdivenlerde kullanılan keresteler en az 3 ay önceden ızgaraya alınarak kurutulması sağlanmış olup eğilme gibi sorunların önüne geçilmiştir. Ahşap merdivenlerin basamak birleşim yerlerinde kilitli sistem kullanılıp kaliteli tutkalla montajı yapılan merdivenlerde basamakların çıkması gibi sorunların önüne geçilmiştir.
Fakro Çatı Merdiveni

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: