Fakro Çatı Merdivenleri

Metal Çatı Merdivenleri; Farklı, değişik, güvenli bir çatı merdiveni modeli istiyorsanız bunun için pek çok seçeneğiniz olduğunu unutmamalısınız. İsterseniz metal isterseniz ahşap merdivenleri seçin. Bir kere çatı katlarında önemli olan yerden tasarruf etmektir. Bu nedenle de her zaman saklanabilen merdivenleri tercih etmek sizlere çok daha fazla imkan sunacaktır. Buna sahip olabilmek için mekanizmalı merdivenleri tercih etmeniz yeterli olacaktır. 

Çatı Katı Dublex Merdivenleri
İlk olarak dekoratif bir görünüme sahip oldukları için sizlere kaldırılması veya yok edilmesi gereken bir şeymiş gibi gelmeyecek. İster ahşap ister metal olsun bu merdivenler sizleri çatınızda tavan aranıza güvenli bir şekilde ulaştırıyor. Ama bu merdivenleri istemezseniz sizden başkası göremez çünkü bu merdivenler olarak saklanabiliyor. Kullanmak istediğiniz zaman yapmanız gereken önce kapağı açmak ve sonrasında da mekanizması sayesinde merdiveni aşağı çekmektir. İsterseniz korkuluk mekanizması olan bir merdiven seçerek iniş çıkışlarınızı güvence altına alabiliyorsunuz.
fakro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu merdivenler maksimum 200 kiloya kadar ağırlık taşıyabiliyor. Yalnız bu merdivenleri daha güvenli bir şekilde kullanabilmek için ayaklarını her zaman yere sabitleyin ve sonrasında da güvenlik pimini kapayın. Eğer iyi bir markanın iyi bir ürününü satın alırsanız hiçbir şekilde yıpranma ya da eskime ile karşı karşıya kalmazsınız. Kapaklar için sizler de ısı yalıtımlı olanları kullanabilirsiniz.
catimerdiveni
Bu çatı merdiveni ile rahat kullanım
Öncelikle sizler de çatı merdivenleri tercihi yaparken mutlaka malzeme seçimine çok önem vermelisiniz. Yani ister ahşap ister metal tercih edin ama her zaman kaliteli metal ya da kaliteli çam tercih edin. Çünkü bu merdivenler ömürlüktür ve zaten çoğunun da garanti süreleri uzundur. Bu nedenle de Çatı Merdiveni seçimi yaparken tüm önerileri değerlendirerek kendinize bir kriter belirleyin. Eğer şık ve dekoratif bir tercih yaparsanız o zaman merdiveni saklamanıza dahi gerek kalmaz. Çatı katınız büyükse ve merdiveni saklamak zorunda değilseniz o zaman mutlaka ahşap merdivenleri seçin. Çünkü bunlar her zaman çok daha dekoratif bir görüntü sergilediklerinden evinizle uyum içinde olacaktır.

Çatı ile ilgili çatı merdivenlerine http://www.catimerdivenfiyatlari.com adresinden bakabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: