Ahşap Çatı Merdiveni

Çatı merdivenleri çatının kullanılabilmesi için dekoratif amaçlı olsun, pratik ve çok amaçlı kullanılan bir merdiven çeşitlerinden birisidir. Taşıma kapasitesi dahil olmak üzere, birçok özelliğinin bulunması ve çatıya çıkış için özel bir tasarıma sahip olmasıyla, şimdiki zamanda çok sık tercih edilen bir model haline gelmiştir.
catimerdiveni18
Kullanımı bakımından çatıya çıkışlarda genel olarak 150 kg kadar maksimum bir taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Katlanabilme özelliğine sahiptir ve bu özellik sayesinde çatıya çıkmak için belirli bir alanda sürekli olarak yer kaplaması gerekmemektedir. Özel bir kapağı sayesinde çatı içine çekilerek kapağı kapanmakta ve tavanla uyumlu bir forma girmektedir. Genel olarak taşıma kapasitesinde, seçilen ölçülerin büyük bir payı bulunmaktadır. Bu pay genel manada maksimum 200kg kadar taşıyabilmesini sağlamaktadır. Montaj işlemleri hızlıdır ve en iyi malzemelerden üretilerek dayanıklılığı genel manada sağlayan güçlü bir yapısı bulunmaktadır.
Ahşap Çatı Merdiveni
Tüm bu özellikler ahşap çatı merdiveninin bir kısmını oluşturmaktadır. Genel olarak imalatı ve çalışma prensibinde, 1.sınıf çam alınarak ahşabı imal edilmiş ve gerekli donanımları katlanabilme özelliği ve ek yerlerindeki diğer parçalarla mükemmel bir uyum içesinde düzenlenmiştir. Bu sayede etkili bir çatıya çıkış merdiveni için gereken tüm özellikleri ve donanımı barındırmış olmaktadır.
Fakro Çatı Merdivenleri
Birinci sınıf bir üretim, pratik bir kullanım ve çeşitlilik arz eden detaylarıyla ahşap çatı merdiveni genel manada etkili bir ürün olmaktadır. Çatıya çıkışlar için özel tasarımlarla donatılmış olması ayrıca dekoratif bir görüntü için katlamadan da kullanılabilmesi, özelliklerinin bir kısmını içermektedir. Fakat çoğu kullanıcı yer kaplamaması açısından ahşap çatı merdivenini tercih etmektedir. Ayrıca demirden ya da alüminyumdan oluşan korkulukları sayesinde çatıya iniş ve çıkışlarda düşme tehlikesi en aza indirgenen bir yapıya sahiptir.
Ahşap Çatı Merdivenleri

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: