Fakro Çatı Merdiveni Montajı

Fakro Çatı Merdiveni; Çatı aralarına çıkmak için yer kaplamayan ahşap merdivendir. Yaylı mekanizma ile tavana toplanır. Uzunluğu ayarlanabilir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Çatı arasına güvenli giriş-çıkış sağlar. Birinci sınıf çamdan imal edilmiştir.

Fakro Çatı Merdiveni

Özellikleri;
Hızlı sabitleme sistemi iki kişi tarafından kolayca kurulabilmesin ve kolayca merdiven yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar.
3,6 cm kalınlığında bej yalıtılmış kapı.
Basamaklar Kaygan değildir.
Merdiven basamaklarının dış yüzeylerinde çıkıntı yoktur.
Herhangi bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir.

Çatı merdivenleri merdiven yangına karşı dayanımı vardır. Çatıda çıkabilecek yangın ve dumanın ev içerisine girmesini engeller. Makas sistemli basamaklar çatı arasında kolay ve güvenli çıkışa imkan sağlar. Modern stile sahip LSF merdivenler, 320 cm.ye kadar çalışırlar.

banner

Galveniz kaplamalı çelik saçdan mamüldür. Ahşap kapaklı, kilit mekanizmalı, ağırılık denge yayı, çıkışta kolaylık sunan tutma kollarıyla güvenle kullanabilirsiniz. Merdiven çatı katına kolay ve güvenli erişim imkanı sunar. Montajı takiben katlanıp tavana kaldırılabilen merdiven yerden kazanç sağlamaktadır. LWK çatı katı merdiveni çamdan imal edilmiştir ve üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır. Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Çatı katı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar.
Fakro Çatı Merdivenleri
Çatı arasına çıkmak için yer kaplamayan ahşap merdivendir. Yaylı mekanizma ile tavana toplanır. Uzunluğu ayarlanabilir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Çatı arasına güvenli giriş-çıkış sağlar. Birinci sınıf çamdan imal edilmiştir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: