Fakro Beyaz Çatı Pencereleri

Çatı katınızı güzel bir biçimde dekore etmek istiyorsanız atı katınızda hangi pencereyi kullandığınıza da dikkat etmelisiniz. Özellikle kullandığınız pencerenin renginin odanızın genel havası ile uyumlu olması gerekmektedir. Fakro beyaz çatı pencereleri odanızın şıklığını bir adım daha ileriye taşıyacak bir görünüme sahiptir. Hem teknik açıdan kullanışlı hem de görünüm açısında şık olan bu pencereler odanızın genel havasını değiştirecektir. Odanızın aynı anda şık ve hijyenik olmasını istiyorsanız Fakro beyaz çatı pencereleri bu amacınıza en güzel hizmet edecek ürünler arasında yer almaktadır. Çatı katındaki havalandırma seviyesi çok önemlidir. Havasız olan atı katlarında hem böceklenmeler hem de küflenmeler görülebilmektedir. Bu iki problem yaşanmasa bile yeterince oksijen barındırmayan bir odada zaman geçirmek insan vücudu açısından çok zararlıdır. Bu nedenle sağlığınızı riske atmak istemiyorsanız fakro beyaz çatı pencerelerini tercih etmelisiniz.

Pencere Boyutları
Fakro beyaz çatı pencereleri boyutları diğer modellerden çok daha farklıdır. Geniş bir yapıya sahip olan bu pencereler manzaranızın tadını çıkarmanızı sağlayacaktır. Çatı katı dekorasyonunuzu bu pencereye göre yaparak odanızı daha yaşanabilir bir hale getirebilirsiniz. Birden fazla pencereyi yan yana monte ettirerek tamamen dış dünyayı yansıtan bir çatı katı inşa ettirebilirsiniz. Çatı katınızı şeffaf bir alan haline getirecek bu camlar size hiçbir evde kullanılmamış olan bir moda trendi başlatmanızı sağlayabilir.

Havalandırmanın önemi
Oda içerisindeki basık hissiyatın uzaklaştırılmasını istiyorsanız bu görevi fakro ekibine vermelisiniz. Fakro beyaz çatı pencereleri sayesinde odanızın havalandırmaya dair hiçbir sorunu kalmayacaktır. Odanızın içerisinde yaşarken havalandırmanın ne denli önemli olduğunu da belirtmek gerekmektedir. Havalandırmanın öneminden bahsetmek gerekirse kaşımıza şu şekilde bir liste çıkmaktadır.

• Ortamdaki oksijen seviyesini yüksek tutmak
• Ortamda bulunan zararlı gazların ortamdan ayrılmasını sağlamak
• Odada böceklenmeye karşı önlem almak
• Odada küf gibi sorunların hiç yaşanmamasını sağlamak.

Odanıza iyi bir havalandırma sistemi kurarsanız bu sorunlardan hiçbiri ile mücadele etmek zorunda kalmazsınız. Fakro pencereleri içerisinde otomatik ventilasyon özelliği taşımaktadır. Bu özellik sayesinde pencereleriniz kapalı olsa dahi odadaki havalandırmanın devam etmesi sağlanmaktadır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: