ÇATI MERDİVENİ VE ÖNEMİ

Çatı merdiveni olası bir çatı durumunda insanların binalardan güvenli bir şekilde tahliyesini sağlayan önemli bir araçtır. çatı merdiveni insanların hayatını kurtaran önemli bir gereçtir. Günümüzde büyük binaların yapılması artık tek katlı evlerin çok nadir görülmesi ile birlikte çatı merdivenlerine olan ihtiyaç daha da artmıştır. Büyükşehir belediyeleri olsun diğer belediyeler olsun bina ruhsatını verirken çatı merdivenlerinin olmasını mutlak bir ön şart olarak aramaktadırlar.

Çatı merdiveni olmayan binalara ruhsat verilmemekte ve bu eksikliğin hemen giderilmesi istenmektedir. Bununla birlikte binalarda çatı merdivenlerinin olması mutlak şart haline gelmiştir. çatı merdiveninin bu denli önemli olmasının farkında olarak sizler için en iyi ve güvenli çatı merdivenlerini tasarlamış bulunuyoruz. çatı merdivenleri konusunda firmamız bir numaradır. çatı merdivenlerinin projelerinde yer alan mühendislerimiz alanında en iyi mühendislerdir. Projelerini sizlerin güvenliği için geliştirmektedirler. çatı merdiveni sistemleri kurulumunda görev alan her personelimiz öncelikle çatı merdivenlerinin kurulumu konusunda iyi bir eğitime tabi tutulmaktadırlar. Tabi tutuldukları bu eğitimi başarı ile tamamlayanlara buna ilişkin sertifika verilmekte ve daha sonra çatı merdivenlerinin kurulumunda görevlendirilmektedirler.

Tüm personelimiz görevlerini layıkıyla yerine getirmektedir. Elbette ki çatı merdivenleri konusunda hizmet veren daha birçok kurum vardır. Ancak bu kurumların birçoğu kendilerine verilen bu görevi baştan sağma yapmakta ve sizin hayatınızla oynamaktadırlar. Böylesine önemli bir kurulumun uzman ekipler tarafından yerine getirilmesi sizlerin hayatı için çok önemli olduğundan bu kurulumun uzman ekibimiz tarafından çok güvenli bir şekilde yerine getirileceği hususunda iddialıyız.

banner

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: