Çatı Merdiveni Uygulamaları

Çatı katılarına, teras katlarına çıkmak için kullanacağınız çatı merdiveni modelleri ile sizlere kolay ve güvenli erişim imkanı sunuyoruz. Montajı takiben katlanıp tavana kaldırılabilen ahşap merdiven yerden kazanç sağlamaktadır. Ahşap çatı merdiveni ahşaptan imal edilmiştir ve üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır. Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Ahşap çatı katı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar.
Fakro Ahşap Çatı Merdiveni
Tüm çatı merdiveni modellerimiz çamdan imal edilmiştir. Üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır. Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Çatı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar. Hızlı sabitleme sistemi iki kişi tarafından kolayca kurulabilmesi kolayca merdiven yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar ve herhangi bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir. Hızlı Sabitleme sistemi iki kişi tarafından kolayca kurulum ve kolayca merdiven yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar. 3,6 cm kalınlığında bej yalıtılmış kapı. Basamaklar kaygan değildir.

Çatı Çıkış Merdiveni Çatı Çıkış Merdivenleri fAKRO Çatı Çıkış Merdiveni

Merdiven basamaklarının dış yüzeylerinde çıkıntı yoktur. Herhangi bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir. Çatı Merdiveni Uygulama ve tanıtımı çatı merdivenleri her durum için en uygun çözümdür. Zengin standart ölçülerde ve verilen ölçüye göre üretim mevcuttur. Kullanımları kolay, rahat ve güvenlidir.

Çatı Merdiven Ölçülerimiz;
60 x 110
70 x 110
60 x 120
70 x 120
80 x 110
80 x 120

Birinci sınıf çamdan imal edilmiş olup birbiri üzerine katlanabilen üç parçadan oluşuyor. Çatı arası mekanlarına basit ve güvenli geçiş yapmayı sağlıyor. Üzerinde montaj için bırakılmış özel delikler sayesinde ahşap üzerinde tahribat yapmadan montaj imkanı veriyor. Montesi tamamlandığında hiçbir dekoratif aksesuar veya tamamlayıcıya ihtiyaç duymayan bir kapağa sahip. Kalkanoğulları çatı merdiveni dayanıklı, fonksiyonel ve çatı arası mekanlarına geçiş kolaylığı sağlıyor. Güvenlik düzeyi üst seviyede. Sahip olduğu durdurma sistemleri sayesinde açılıp kapanma esnasında hiçbir tehlike arz etmiyor.

Çatı Merdivenleri Modellerimiz;
Katlanır Çatı Merdiveni
Makaslı Çatı Merdiveni
Çatı Katı Ahşap Katlanır
Merdiven Alüminyum Çatı Merdiveni
Motorlu Makaslı Çatı Merdiveni
Metal Katlanır Çatı Merdiveni
Teras Çatı Merdiveni
Kapaklı Çatı Merdiveni
Teleskopik Çatı Merdiveni
Portatif Çatı Merdiveni

banner

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: