Portatif Çatı çıkış merdivenleri

Polonya’dan ithal ettiğimiz portatif Çatı çıkış merdivenleri çamdan imal edilmiştir. Üç veya dört katlanabilir ahşap çatı merdivenleridir. Tavan arası yani boşluk alanı küçük ölçülerde sadece ahşap merdivenlerde ve teleskopik merdivenlerde mevcuttur. Fakro LMK ve LML Lux metal çatı merdivenlerimiz iki farklı modeldir. Lmk eko metal çatı merdivenidir.

Lml lux metal çatı merdivenleri, profesyonel merdivendir. Standart ölçülerimizde lmk metal çatı merdiveni stoklarımızda mevcuttur. Lml lux metal çatı merdiveni 280cm yükseklik ve 3.20cm yükseklik olarak iki farklı ölçülerde stoklarımızda mevcuttur. Daha detaylı ölçüleriniz için tavan arası boşluk, yükseklik veya asma tavan arası gibi bizimle iletişim kurarak sağlıklı sonuç elde edebilirsiniz.

Portatif Çatı çıkış merdivenleri

Önemli Not: Ölçü alırken zeminden tavan yüksekliği avize asılan yer dikey bir şekilde alınması gerekiyor. 240cm ile 280cm ölçülerinizde 2.80cm yüksekliğinde ahşap katlanır çatı merdivenleri almanız gerekiyor. 2.85cm ile 3.05 cm ölçülerinizde ise 3.05 cm yüksekliğine sahip ahşap çatı merdiven modellerimizden almanız gerekiyor. Tavan arasındaki boşluk ölçüleri tavandaki boşluk ölçülerini en x boy ölçerek aşağıdaki ölçülerimize uyan en yakın ölçü’yü seçerek siparişinizi verebilirsiniz. Tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur.

banner

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: