Çatı Çıkış Merdiveni, LmL Lux Metal Çatı Merdiveni

Çatı Çıkış Merdiveni; Alt merdiven durumda kapak ve kutu açma arasında iyi bir sızdırmazlık sağlayan döner ile donatılmış ahşap ve fabrika yapılmıştır. Kutu yapımında ilave edildiği kapak şeritleri entegre edilmiştir, metalden yapılmış bir destek çerçevesi ile takviye edilmiştir. Önceden monte edilmiş montaj destekleri çatı merdivenleri kolay ve profesyonel kurulum sağlar.

fAKRO Çatı Çıkış Merdiveni

Montaj kapağının patentli köşe kısmı toprak ve uzun bir merdivenin doğru çalışmasını karakterine ön kısmı korur sabitlenir. Açma mekanizması kolay açma ve kapama, hem de tüm zemin merdiven rahat kullanım sağlar. Ayrıca kapak tavan merdiven ek denge sağlar tam açılması, olarak görev tutulur neden olur. Yavaşça açarak kullanıcının güvenlik garantilidir. Zemin katta merdiven merdiven kat veya açılmak için uygun çatı merdivenlerine yerleşik bir küpeşte yardım mekanizması ile donatılmıştır.

Çatı Çıkış Merdiveni

fAKRO Çatı Çıkış Merdiveni

Tavan çatı merdiveni fabrika ahşap bir terme yalıtımlı ambar kapağı ile donatılmıştır. Uygulanan ısı yalıtımı ısı kaybına karşı korur ve uygun sızdırmazlık sağlar. Kapalı durumda, bağlantı parçaları ve böylece iç ekipmanları ile merdiven altındaki uyumunu görünmüyorsa, kutuya monte edilir. Üç bölümlü bir tasarım mevcuttur. Ambar kapağı ve kafa arasındaki büyük mesafe tavan merdiven rahat kullanım sağlar. Özel kafa tasarımı merdiven yüksek yük taşıma kapasitesi sağlar.
Çatı Çıkış Merdivenleri
Basamaklar çıkıntılı bar üzerinde delikli bir kaymama gibi performans sağlar. Kullanım tam konfor için, ek bir adım sırt kadar kutuya Çatı katı için son adım merdiven mesafe kısaltmak için inşa edilmiştir.
Metre kırpma olmadan oda yüksekliği baş uzunluğu hızlı ve kolay uyum sağlar uzatılabilir.

Uygun çatı merdivenleri http://www.xn--atimerdiveni-jdb.com adresinde.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: